Навісне обладнання Kovaco

навісне обладнання kovaco

Навісне обладнання Ковака (KOVACO), Словаччина

Компанія СПЕЦЗАПЧАСТЬ ЛТД є офіційним представником компанії KOVACO, одного з лідерів по виробництву навісного обладнання в Європі.


Основне виробництво компанії бере початок ще з кінця 80-х років ХХ століття і тому можна стверджувати про традиції і великий досвід компанії в сфері виробництва навісного обладнання .


Всі товари в нашій пропозиції є результатом постійного саморозвитку та досвіду європейських інженерів на шляху до вдосконалення. В процесі виробництва і перед відправкою замовнику усі товари проходять строгий контроль якості.


Постійно зростаючий технологічний рівень впровадження технології CNC з упором на якість продукції марки KOVACО , все більше зміцнюють лідерські позиції на ринку Європи і світу. Головний девіз - задоволеність клієнтів, які повертаються до нас не тільки тому, чтоу нас є певні переваги над конкурентами, а й тому, що клієнтам подобається працювати снами!

Навісне обладнання Ковака (KOVACO)

KOVACO Дровоколка WS 400 T

В лінійці навісного обладнання Ковака ( KOVACO ) так само є Фреза для асфальту , Дробильна лопата , Колісний траншеекопатель , Ланцюговий траншеекопатель та Виброкаток