На комунальну та міні техніку

ТОВ СПЕЦЗАПЧАСТЬ ЛТД є офіційним представником компанії GF Gordini (Італія) яка є світовим виробником навісного обладнання на весь спектр дорожньо - будівельної техніки.

GF Gordini srl конструює і виробляє навісне обладнання, покращує його дизайн, вдосконалює якість своєї продукції, і на сьогоднішній день є найбільшим постачальником більш ніж тридцяти видів в ста різних модифікаціях додаткового навісного обладнання для міні-навантажувачів, екскаваторов- навантажувачів, міні-екскаваторів, екскаваторів, навантажувачів та іншої спецтехніки.

GF ДЛЯ ДОРІГ
Щітки підмітальні для прибирання і підмітання доріг, площ, будмайданчиків, закритих приміщень або відкритих територій. Фрези дорожні для фрезерування асфальтових або бетонних покриттів.

GF ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
Грейдери для планування і вирівнювання землі; бетонозмішувальні ковші для приготування бетонних сумішей; екскаваторні пристрої та гідравлічні молоти для міні-навантажувачів.

GF ДЛЯ ПРИБИРАННЯ СНІГУ
Снігоприбиральні відвали і шнекороторниє снігоочисники служать для прибирання доріг та очищення від снігу придорожніх територій, майданчиків, парків та ін.

GF ДЛЯ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ
Бури шнекові (ямобури) для буріння; кущорізи для розчищення заростей дерев і чагарників, трави і очеретів, перетворюючи їх в шар мульчі; захвати для збору колод, паперу, щебеню та ін.

Доставка в будь-яку точку України.