Швидкоз'ємні зчіпка

швидкознімна зчіпка

Зчіпкою називається пристрій, що дозволяє з`єднати і зафіксувати на машині необхідний елемент, що відноситься до класу навісного обладнання. Іншими словами, зчіпка є невід`ємною частиною обладнання, сприяє надійної фіксації і утриманню будь-якого приєднаного до техніки робочого органу для виконання певних функцій. Величезну роль зчіпка грає в розширенні функціональних можливостей самої машини.Сфери застосування сцепок

Зчіпка необхідна для техніки будь-якої галузі. Найбільш затребувані зчіпки в сільському господарстві, будівництві, а також у транспортній і в дорожньо-будівельній сфері. Швидкоз`ємні зчіпки активно використовуються в гірничодобувній, лісозаготівельної та інших промислових і господарських галузях діяльності людини. Хорошим попитом на сучасному ринку промисловості користуються повністю автоматичні зчіпки - надійні, зручні та ефективні пристрої. Автоматична зчіпка є унікальним пристроєм, що дає можливість навішувати, з`єднувати і роз`єднувати додаткове обладнання до техніки, не залишаючи при цьому кабіни оператора.

Всі сучасні виробники промислового устаткування, технічних пристроїв і машин, втілюючи новий проект, намагаються виготовити соотвествующих споживчим очікуванням продукцію - мобільну, надійну, універсальну і не застарілу. Останнє найбільш актуально, так як питання модернізації щодо дорогої техніки є одним з головних чинників для споживача, що впливає на вибір конкретної моделі і марки технічного пристрою. Ручна зчіпка, напівавтоматична або автоматична зчіпка - це компромісне ланка між базою готового дорогого обладнання та інноваційними продуктами технічного прогресу кожної галузі.

Оснащений гідравлічним робочим обладнанням будівельний екскаватор здатний виробляти складні виемочние роботи, для отримання максимальної ефективності яких потрібно використовувати не тільки стандартний ківш, але і ковші інших типів.